top of page
xiao xingchen 3.png

Xiao Xingchen

Xiao Xingchen (晓 星尘, Xiǎo Xīngchén) byl třetí ze studentů Baoshan Sanren, který opustil svou horu a vydal se do smrtelného světa.

Osobní informace

Sekta - klan

Nepřipojeno

 

Postavení

Zemřel

 

Rod

mužský

 

Výška

185 cm

 

Rodina

Baoshan Sanren (mistr)

Yanling Daoren (starší válečný bratr, zesnulý)

Cangse Sanren (starší bojová sestra, zesnulá)

 

Zbraň

Shuanghua – meč

 

Média

Román

Manhua

Donghua

Audio drama

Web Series

 

Čínský dabing

Chen Hao (zvukové drama)

Chenzhang Taikang (webová řada)

 

Herec v The untamed

Song Jiyang

xiao Xingchen 2.jpg
shuanghua.png
xiao xinchen.png

Vzhled

Xiao Xingchen je popisován jako mladý muž se štíhlou postavou. Měl na sobě bílé kultivační šaty a na zádech nesl meč zabalený v bílém plátně. Kráčel, jako by chodil po mracích.

 

Před oslepnutím byly jeho oči tmavé a zářily jasně a jemně.

 

Poté, co se vzdal svých očí, byla horní polovina jeho obličeje pokryta obvazy asi čtyřmi prsty širokými. Z obvazů vytékal mírný nádech krve. Spodní polovina jeho tváře byla docela hezká, i když poněkud vyhublá.

 

Osobnost

Xiao Xingchen měl měkkou osobnost, ale pevné srdce, jemný zvenčí, ale odhodlaný uvnitř. Svět kultivace popisoval Xiao Xingchena jako „jasný měsíc a jemný vánek“, spárovaný se Song Lanovým „vzdáleným sněhem a chladným mrazem“. Připojil se ke kultivační společnosti, aby pomohl zachránit svět.

 

Zprvu byl soucitný s delikventními způsoby Xue Yanga kvůli svému mládí a prokázal své laskavé srdce. Přesto byl také inteligentní, dobře si vědom toho, že Jin Guangyao používá lichocení k vyhlazení napjatých situací.

 

Xiao Xingchen si mírně uvědomoval svůj nedostatek schopností vyprávění.

Drobnosti

Protože Xiao Xingchen byl vychován ve stejné sektě jako Cangse Sanren, je technicky bojovým strýcem Wei Wuxiana. Ve skutečnosti Xiao Xingchen jednou vyprávěl A Qing příběh své starší sestry Cangse Sanren, která měla příležitost se vdát za bohatého klanového vůdce, ale místo toho utekla se sluhou, což bylo pro A Qing nepříjemné.

 

Song Lan, Xiao Xingchen, A Qing a Xue Yang byly původně součástí jiného příběhu, který autorka Mo Xiang Tong Xiu plánovala, když byla ve vysoké škole.

xiao-xingchen-song-jiyang.gif
56759e0be4feffbb815c02767c56241d.jpg
bottom of page