top of page

Lan Jingyi (蓝 景 仪, Lán Jǐngyí) je mladší žák klanu Lan z Gusu. Často spolupracoval s Lan Sizhui.

Klan

Lan z Gusu

Status

Žijící

Pohlaví

muž

Narozen

24. září

Výška

168 cm

Lan yingyi3.png

Čínský dabing

Wang Chenguang (anime)
Cao Xupeng (audio drama)
Liu Sicen (web series)

Drama

Guo Cheng

Vzhled

Lan Jingyi měl na sobě splývavé bílé roucho a čelenku na čele, aby ukázal svůj pokrevní stav js klanem Lan z Gusu. Byl popisován jako dobře vypadající mladý muž.

 

Osobnost

Lan Jingyi měl zřetelný hlasitý hlas a bouřlivou osobnost. Podle jeho blízkého přítele Lan Sizhuiho, Lan Jingyi inklinoval k nedbalosti a přímočarýosti: zřídka dvakrát přemýšlel o čemkoli, ale byl otevřený a čestný k jeho názorům. Ve skutečnosti přímý postoj Lan Jingyi příležitostně umožnil mladším vystupovat rozumně. Na Pohřebních mohylách Lan Jingyi snadno trval na tom, že mladší nemají jinou možnost, než následovat Wei Wuxiana jako toho, kdo je zachránil, nebo zůstat u Divokých mrtvol.

 

Ačkoli Lan Jingyi rozhořčeně a rychle vyhuboval a vyhrožoval Wei Wuxianovi pro jeho chování, sám často neuposlechl pravidla klanu Lan z Gusu, když dostal šanci zapojit se do hovoru a pomlouvat jiné za zády a pít alkohol.

 

Navzdory svému temperamentu byl Lan Jingyi v srdci laskavý, protože zpočátku oslovoval Wei Wuxiana s úctou, i když si myslel, že je šílenec Mo Xuanyu. Navíc, jakmile Wei Wuxian přišel žít do Oblačného zákoutí, Lan Jingy často mluvil s Wei Wuxianem, přestože to Lan Qiren zakázal. Také prokázal vysokou úroveň emoční inteligence, protože podle všeho podporoval romantiku mezi Wei Wuxianem a Lan Wangji před mnoha dalšími.

 

Lan Jingyi později prokázal svou statečnost a obětavý duch tím, že bránil Wei Wuxiana před svými staršími na Pohřebních mohylách, a poté se snažil zůstat s Wei Wuxianem a Lan Wangjim, když se Wei Wuxian pokusil obětovat sebe, aby umožnil ostatním kultivujícím uniknout.

 

Podle Wei Wuxiana byl Lan Jingyi typem člověka, který byl zcela uchvácen příběhy, a stával se dokonalým publikem.

 

Drobnosti

Přestože byl Lan Jingyi kultivujícím, který bojoval s duchy, duchů se skutečně bál

Lan Yingui.png

Lan Jingyi

Lan yingyi2.png
Lan yingyi1.png
bottom of page