top of page

Klan Jin z Lanlingu

 

Vůdce

Jin Guangshan (minulost)

Jin Guangyao (minulost)

Jin Ling (součastnost)

 

Motiv

Bílá pivoňka (jiskry ve sněhu)

Motto

„osvětlit svět světlem rumělky“.

 

Oblast

Lanling

 

Rezidence

Kaprová věž – Věž jednorožce

Klan Jin z Lanlingu (兰陵 金氏, Lánlíng Jīn Shì) je kultivační klan se sídlem v Zlaté věži jednorožce v Lanlingu.

Uniforma

Členové klanu Jin z Lanlingu nosí jemně vyšívané oblečení, které zobrazuje nádhernou bílou pivoňku - symbol jejich klanu, jiskry ve sněhu. Nosí mezi očima vermilionovou (rumělka) značku, která symbolizuje jejich otevřenost vůči moudrosti a aspiraci a jejich úmysl „osvětlit svět světlem vermilionu“.

 

Cvičení

Zdálo se, že klan Jin z Lanlingu využil svého značného bohatství k získání výhod během nočních lovů, protože Jin Ling používá drahé sítě na lov duchů v horách Dafan.

 

Dějiny

Vůdce kultivačního světa

Pod vedením Jin Guangshana, klan Jin z Lanlingu využil svého bohatství, aby se stal po zániku klanu Wen z Qinghe vedoucím kultivačního světa. Navíc bylo zavražděno více politických nepřátel a navzdory jejich klíčové úloze při pádu Wei Wuxiana sám klan Jin z Lanlingu přijal mnoho lidí, aby praktikovali démonickou kultivaci v nadějí na zvýšení jejich moci.

 

Později, Jin Guangyao následoval jeho otce, stal se hlavním kultivujícím, a prohlásil, že napraví křivdy, které klan Jin napáchal.

 

Rozhledny - strážní věže

Navzdory počáteční politické opozici postavil klan Jin z Lanlingu pod vedením Jin Guangyao dvanáct set strážních věží, aby chránil obyčejné lidi, které kultivující obvykle ignorovali. Každý klan přiřadil žáky do rozhleden a tito žáci by upozornili okolní klany na nepoctivé kultivující.Pokud kultivující požadovali od obyčejných lidí příliš velkou odměnu, použil klan Jin z Lanlingu jejich bohatství k jejich podpoře.

 

Aktuální stav

Po pádu Jin Guangyao byl klan Jin z Lanlingu zmaten. Nakonec Jiang Cheng přišel na pomoc svému synovci Jin Lingovi a pomocí Zidianu získal kontrolu nad Věží jednorožce.

 

Členové

Klanový vůdci

Jin Ling (aktuální)

Jin Guangyao (minulost)

Jin Guangshan (minulost)

 

Ostatní členové

Paní Jin

Jin Zixuan

Jin Zixun

Jin Chan

Qin Su

Jin Rusong

Mo Xuanyu (bývalý)

Luo Qingyang (dříve; pouze webová řada)

 

Drobnosti

Motiv pivoňky klanu Jin je založen na skutečné pivoňce Paeonia suffruticosa neboli Venušiných sněžných vlnách (金星 雪浪, jīnxīng xuělàng).

LanlingJin_Sect_motif.png
bottom of page